Tesettür Genç Kızlar için Spor Komdinler

Birbirine uyumlu Genç Tesettürlü hanımlar için oluşturduğumu Çok Şık Spor Kombinleri Sizlerin beğenisine Sunuyoruz . Tesettür Spor kombin Nasıl yapılır birazda Bundan bahsedeceğiz.

Tesettür giyim tercih etmek demek hep klasik veya yarı klasik giymek zorunda kalmak demek değildir. Sizde sportif tesettür kombin oluşturup toplumsal yaşam içinde spor şıklığınızı koruyabilirsiniz. Tesettürlü giyim şartlarına uyarak da her vakit rahat ve şık olabilirsiniz.

Kendi yaşınıza göre özellikle yaz aylarında tesettür kombinler oluştururken zorlanıyorsanız; tiril tiril askılı yazlık bir kıyafet üzerine kumaşın model ve desenine nazaran tasarlanmış yazlık ceketinizi hatta kot ceket tercih ederseniz daha spor ve iddialı bir kombinler oluşturmuş olursunuz. Kot ceket seçtiğinizde elbisenizin de doku ve resen olarak kot sporluğuna uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Tek renk olan (mavi, lacivert, siyah, yeşil tercih ederseniz daha uyumlu ve modaya uygun olabilir)bir kıyafet seçtiyseniz buz mavisi yahut elbisenizin desenleri arasından minimum olan renkte bir çanta ve şal seçerseniz kombininizin tek eksiği ayakkabınız kalır. Seçeceğiniz mütevazi renklerde bir babet veya sandalet ile kombininizin şıklığını arttırmış olursunuz.

Aksesuar tamamlamaya çalışırken şal iğnelerini kullanabilir, şalınıza şekil verirken iğnenin pratik ve şıklığından yararlanabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment