Sonbar Şıklığı Tesettür Kıyafetle Güzel

Giyinme merakını tutkuya dönüştürenler içinse tesettür giyim modasının renkleri Sonbahar da boyut değiştirir niteliktedir. Özellikle sonbahara özel renk skalasında kombinlerdeki renk cümbüşü sizi sizden alacaktır 🙂

Kombinlerinizde noksan edemeyeceğiniz pantone renk koleksiyonundan kombinlere yansıyan marsala, biscay cay, cadmium orange, cashmere rose, desert sage, oak buff, stormy weather tam bir büyülü esinti. Bu ayda tesettürlü kadınları daha çok dış giyime yönelten soğuk havalar, gösterişli palto ve kürklü kabanların etkisi altında kalmanızı sağlayacak güzelliktedir. Soğuk havalara karşı güçlü stilinizi bir nevi mevzuşturmak adına mavinin en asil tonlarından azur mavisini, kombinlerinizde zarafetinizle ağırlayabilirsiniz.

Dış Giyim Son Bahar Trendleri
Dış giyimde Son Bahar rengi olarak mavinin en şık tonlarının olduğunu söylemek mümkündür. Petrol mavisi, saks mavisi ve göze hoş gelen pek çok mavi tonu Son Bahar da tesettürlü hanımefendilerin dış giyim tercihlerini belirleyen renkler arasındadır. Sıra dışı hava katan bu renkler, muhafazakâr hanımefendilerin hem de gizemli bir duruşa haiz olmalarına niçin olmaktadır.

Tesettür sonbahar Kış Dış Giyim Kasım Trendleri

Sokak modasına kolaylıkla uyarlanabilecek renkler olması, mavi tonlarını çoğu zaman siyahla beraber görmeye neden olmaktadır. Güçlü stilin yanı sıra romantik duruşa sahip olan tesettür kaban ve paltolar, Kasım ayının mağrurluğunu ve derin hissiyatını içinizde hissetmenizi elde edecektir.

Sanbaharın Trikoları Bir Başka!
Bedeni sıcacık saran triko kazak ve bluzlar 2018 – 2019 Son Bahar da vazgeçilmezleri içinde yer ediniyor. Renk ve desenlerdeki alışılmışın dışına çıkılan çizgi ve renkler hem sıcak bununla beraber soğuk bir duruşa haiz olmanıza imkân tanıyacak.

Mavi rengin elegan duruşu en şık trikolarla çok stil sahibi olmanızı elde edecektir. Triko trendinin bu sezon bambaşka olmasına niçin olacak olan renk ve desenler, triko zarafetini apayrı bir şıklıkta yaşamanızı sağlayacaktır.


Son Bahar Davetlerinin vazgeçilmez Renkleri
sonbaharın en şık ve iddialı renkleri Kasım ayında da geçerliliğini sürdürmekte ve kışın sert yüzüne karşılık birbirinden sıcak renkler Son Bahar davetlerinin vazgeçilmezleri olmaktadır. şovşin gücünü zarafetiniz ile birleştirmek için tesettür abiye seçiminde soğuk yüzü olan renkleri tercih ederken detayları ile iç ısıtan modelleri tercih etmeniz, şıklığınızı zirveye taşıyacaktır. Saks mavisinin sıradanlaştığını düşünüyorsanız, bu noktada mavinin en iddialı duruşuna haiz olan azur mavisini tercihlerinizin baş tacı yapabilirsiniz.


Son Bahar çağrı trendleri içinde kürk yelek ve etoller siluetinizin daha da gosterişli bir havaya bürünmesini elde edecektir. Bununla birlikte baştan aşağıya tek rengin başat olduğu kombinlerde soğuk günlerin vazgeçilmez moda akımları içinde yer ediniyor. Özel günlerinizde bu modaya ayak uydurmak isterseniz beyaz ve mavinin uyumunu çağrı kombinlerinizde bol miktarda kullanabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment