Bugün Ne Giysem Tesettür Şıklığı Kombin

Hafta Sonu Şıklığı İçin Blazer Ceket Ve Jean Şıklığı
Hafta sonu kombinlerinde bile feminen ruhundan ödün vermek istemeyen hanımefendiler için en ideal tercihlerden biri blazer ceket ve Jean kombini olacaktır. Sezonun gözde desenlerinden çizgi desenli sportif bir ceket gün sonuna kadar rahatlığınızı üst düzeye çıkarırken şıklığınızı da garanti edecektir. Kullanışlı bir kombin olarak aynı zamanda hafta sonu şıklığınızı iş toplantılarınıza da taşıyabilir ve genç ve dinamik görüntünüzü iş motivasyonunuza dahil edebilirsiniz. Mevsimin son sıcak günleri niteliğindeki bu günleri böyle şık bir kombinle değerlendirmek, yazdan kalma bir günle kendinizi kış günleri kombinlerine daha iyi hazırlamanıza da olanak elde edecektir.

Dinamik bir hafta Sonu İçin Hareketli Aksesuarlar
Hafta sonu için yapacağınız kombinin anahtar parçaları tamam! Sadece kombinin en önemli tamamlayıcıları niteliğindeki aksesuar seçimleri ise, giyim seçimi kadar zamanınıza alacak detaylardan biridir. şu sebeple hafta sonu kombini için içinizden geldiği benzer biçimde seçimler yaparken, aksesuar seçimlerinde içinizden geleni değil, trendleri takip etmeniz şıklığınızı en iyi şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır. Mevsim geçişi döneminde olduğumuzu göz önünde bulundurarak kıyafet ve aksesuar seçimi yapmak her zaman günü şık bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Bu doğrultuda çizgili blazer ceket ve Jean kombini duruluğunu ve sadeliğini renklendirmek amacıyla çanta ve ayakkabı seçiminde bordo detaylara yer verebilirsiniz. Şık bir bordo çanta ve bordo spor ayakkabı seçimi ile bu şık kombini en güzel şekilde renklendirebilir ve dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Sıradanlığı geride bırakmak adına ise aynı renk tonlarındaki mütevazi bir fular, zarafetin ilgi odağı olmanızda destekçiniz olacaktır.
Hafta Sonu Ofis Stili Kombininde Ayakkabı seçimiHafta sonu gelmiş olmasına rağmen mesaisi devam eden ancak, hafta içi rehavetinden kurtulmak için rahat giyinmek isteyenler için, şık hafta sonu stili oluşturabileceğiniz bazı ipuçlarımıza göz atmanız kombin şıklığında nokta atışı yapmanızı elde edecektir. Ünün enerjisine pozitif yönde yönde edecek şık ve dinamik bir kombinle sizlerde hafta sonu ofis mesaisini ciddi anlamda renkli ve keyifli hale getirebilirsiniz. Hafta sonu rahatlığını içinde barındıran, aynı zamanda iş görüşmeleri ve toplantılar içinde ideal Jean ve blazer ceket kombini, sizlerin de kurtarıcınız olabilir. Spor ayakkabı ile sportif yedi gün sonu stilinden sıyrılmak için ayakkabı seçimini topuklu ayakkabılardan yapmanız havalı, bir o denli da rahat ve iddialı bir halde hafta sonu geçirmenizi elde edecektir.

Related posts

Leave a Comment