2018 baharında Kap Kombinleri

2018 baharında Tesettür kap modelleri kombinleri

2018 yılında da birçok markanın ilkbahar –yaz tesettür giyim koleksiyonlarını büyük bir şıklıkla üzerinde taşımış olan bayanlar, bahar mevsiminden sonra kapıda olan Bahar mevsimi için markaların koleksiyonlarına olan merak duyguları da bir hayli artmış durumdadır. Her yıl birbirinden şık tesettür kıyafetleri ile iddialı koleksiyonların adresi olan Refka markası da, Refka 2018 2018 bahar Bahar koleksiyonu ile kapalı bayanları şıklığa ikna edecek nitelikteki kıyafetleri ile dikkat çekiyor.

Zengin ürün yelpazesi ile her tarzdaki tesettürlü bayanın kendine ait bir parça bulabileceği koleksiyon, uygun fiyatları ile de ekonomik giyinmeyi tesettürlü bayanlar için mümkün hale getirmiştir. Özellikle markanın en çok beklenen kap, hırka ve triko tunik modelleri, her yıl olduğu gibi bu yılda Bahar aylarının hem sıcak hem de şık geçmesini sağlayacak güzellikte.

Refka bahar Bahar Koleksiyonunda Detay Şıklığı
Tesettürlü bayanlara 2018-2018 Bahar sezonunda detay şıklığını büyük ölçüde yaşatacak tasarımlara imza atmış olan Refka, deri ve çiçek detayların yer aldığı tunik ve yelek modelleri ile bayanların sadelikten çok gösterişli şıklık ile dikkat çekmelerini sağlayacaktır. Küçük bir detay sayesinde günün her anını şık geçirmek, Refka markasının tasarımlarını tercih eden bayanlar için mümkün olacaktır.

Refka bahar Bahar koleksiyonu, bayanların koleksiyonda yer alan parçalarla birçok şekilde kombin yapabilmelerine fırsat tanıyor. Özellikle tesettürde salaş giyinmenin rahatlığını keşfetmiş olan bayanların zevkine hitap edebilecek yelek ve hırka modelleri görülmeye değer şıklıktadır.
Refka ilkbahar Elbise Modelleri

2018-2018 Bahar tesettür giyim Bahar koleksiyonunda elbise şıklığını vazgeçilmez kılan Refka, çiçek desenli elbise modellerinin sıcaklığı ile Bahar mevsimini büyük ölçüde yaz aylarına çevirmeyi mümkün kılacaktır. Her koleksiyonda tesettürlü bayanların şıklığı için kendini geliştirdiği görülen marka, bayanların sezon gerisinde kalmamaları için tasarımlarında gereken özeni gösterdiği görülüyor. Çalışan bayanların rahatlığı için kolayca kombinlenecek tunik modelleri ve dış giyimde ceket şıklığını yaşayabilmeleri için en şık ceket modelleri sizleri bekliyor.

Sportif Bir Bahar İçin Refka Kapitone Kap Modelleri

Tesettür ve spor giyimi ortak noktada buluşturan her yaştaki bayan için kapitone kumaştan tasarlanmış kıyafetler vazgeçilmezdir. Refka imzası taşıyan pek çok kapitone kap modelleri de sımsıcak ve şık bir Bahar geçirmeyi sağlayacak türden. Modası uzun süre geçmeyecek şıklıktaki kapitone mont modelleri aynı zamanda Bahar aylarına ve tesettüre uygun ideal uzunlukları ile rahat bir Bahar geçirmeyi sağlayacaktır. Çeşitli renk seçenekleri, kol ve yaka kısımlarındaki leopar detayı ile alışılmışın dışında bir kap tercihi için, Refka 2018 2018 bahar Bahar koleksiyonuna mutlaka göz atmalısınız. Koleksiyonda yer alan muazzam parçalar sadece günü kurtarmak için değil, bütün bir sezonu şıklıkla kurtarmak için ideal tasarımlara sahip parçalardır.

Related posts

Leave a Comment